Cildiniz, Bizim İşimiz!

Cildiniz, vücudunuzun kalecisi gibidir. Normal sağlıklı bir cilt, günümüz koşullarında çevresel etkenlerden ve mikro organizma artıklarından kendini koruyamaz duruma gelir. Kırışıklık, erken yaşlanma, leke, çil, akne gibi cilt hasarlarının oluşumunda güneş ışınlarının da büyük etkisi vardır.
Cilt bakım ve temizliği; sadece estetik açıdan değil, sağlık açısından da önemlidir. Cilt bakımında, yaşın ve cildin özelliklerine uygun doğru ürünler kullanılmasının önemi de büyüktür. Cildinizin gereksinimlerini belirlemek, doğasını anlamak ve doğru ürünle doğru uygulamayı yapmak bu konuda uzmanlaşmış kişilerin işidir.
Cildiniz ister kuru, ister yağlı, ister hassas olsun mutlaka profesyonel bakıma gereksinim duyar. Profesyonel bakımı yapılmayan cilt, biyolojik gençleşme doyumuna ve görüntüsünden yoksun kalacağı gibi çabuk deforme olur.
Peki, neler yapmalı, neler yapmamalısınız? Cilt tipinize en uygun cilt bakımı nedir? Unutulmaması gereken en önemli nokta bu iş yanlış uygulandığında sonucun daha kötü olacağıdır.
Harika bir cilde sahip olma konusunda kararlıysanız, size çözümlerimizle birlikte çeşitli seçenekler sunarız. Cilt bakım sorunlarınız ve gereksinimlerinize karşılık bulmak için ELİT’e güvenebilirsiniz. Cilt ve vücut bakımına ilişkin tüm uygulama ve hizmetler, size özel tasarlanır.
Daha güzel bir cilt, daha fazla bilgi edinmek için bizimle buluşabilir, ücretsiz bize danışabilirsiniz. Uzmanlarımız ve deneyimli eğitimcilerimiz, size bilgilendirmek ve sorularınıza cevap vermekten mutlu olacaktır.
Biz, sunabileceğimiz en iyi bakım uygulamaları ve ücretlendirme önerimiz için çalışacak, size özel bir program oluşturacağız.

O halde ne bekliyorsunuz?

Şimdi başlayın ve bugün bizimle iletişim kurun!

(0312) 428 13 09

ÜCRETSİZ CİLT ANALİZİ

Eğer ilk kez cilt bakımı yaptıracaksanız ya da cildinizde sorunlar hissediyorsanız ELİT AKADEMİ’i seçin. Size uygun bir tedavi mutlaka vardır. Uzmanımız, sadece size özel bir plan ile pürüzsüz, güzel bir cilt için size rehberlik edecektir. ÜCRETSİZ cilt analizi için şimdi bizi arayın ve randevu alın!

(0312) 428 13 09

ELİT SÜPRİZ!

Sınırlı bir süre için… Cildinizde rejuvenasyon zamanı! 6 seans cilt yenileme ve gençleştirme (rejuvenasyon) uygulaması sadece 1.000 TL. Hem de kredi kartı olmaksızın ayda 250 TL taksitle…

Hemen Arayın! (0312) 428 13 09