Elit LIFE AKADEMİ Eğitim Programları

T.C. MEB Özel Elit Estetisyenlik ve Meslek Edindirme Kursu, ELİT AKADEMİ’in Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı hizmet veren eğitim kurumudur. Talebin çok yoğun olduğu güzellik sektöründe çalışacak nitelikli uzmanlar yetiştirmek, onlara aldıkları eğitimle ayrıcalıklar kazandırarak meslek yaşamına bir adım önde başlamalarını sağlamak için kurulmuştur.

Kurumumuz tarafından düzenlenen kurslar (*) şöyledir:

-Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı Eğitim Kursu (552 saat)

(*)Kurs eğitim programları, ücretsiz seminer ve konferanslarla desteklenir. Eğitimlerde kullanılan tüm sarf malzeme ve ürünleri de ücretsizdir. Kursiyerlerden kurs ve sertifika ücretleri dışında hiçbir şekilde ücret talep edilmez.

Ayrıntılı bilgi edinmek, sorularınız, başvurularınız, ön kayıt/kayıt yaptırmak için:

T.C. MEB Ankara Özel Elit Akademi Meslek Edindirme Kursu
Merkez: Söğütözü Mah. 2178 Sk. No:2/7 Çankaya / ANKARA
e-posta: info@elitestetisyenlik.com
Telefon: (0312) 428 13 09

Şube: Menekşe 1. Cad. No:5/8 Kızılay/ ANKARA
Telefon: (0312) 229 43 67 / 229 43 77

ELİT ESTETİSYENLİK KUSRLARI

  • Diode Lazer Epilasyon Kurs Programı

  Seri Atışlı (Ütüleme)
  Diode Lazer Epilasyon Kurs Programı
  Her yerde Alamayacağınız Bir Eğitim …

  Estetisyenler ancak Milli Eğitim Bakanlığı MEB onaylı seri atışlı diode lazer epilasyon kursu ile estetik amaçlı diyot lazerleri yasal olarak kullanabilirler.

  • Güzellik Uzmanlığı Kursu

  Bu Fırsat Kaçmaz!

  MEB onaylı sertifikayla kazanacağınız güzellik uzmanlığınızın içine yeni uzmanlık alanları katmaya var mısınız? Size tek kursa kayıt yaptırarak başta güzellik uzmanlığı gelmek üzere 8 alanda daha sertifikalı uzmanlık kazandırmayı teklif ediyoruz

  Uygulama malzemeleri dâhil ekstra hiçbir ödeme yapmaksızın tek kurs ücreti karşılığında yararlanabileceğiniz, kontenjanla sınırlı bu imkân hakkında ayrıntılı bilgi almak ve ön kayıt yaptırmak için…

  • KALICI MAKYAJ KURSU

  Yeni kariyeriniz için hazır mısınız?

  Sizin için özel, uzman ve yaratıcı bir kurs: Kalıcı makyaj
  Bu kurs, güzellik sektöründe talebe göre iş arayan değil, yaptığınız işe göre “aranan uzman isim” olarak yerinizi almanızı sağlayacak, hatta küçük yatırımlarla kendi işinizi kurmanızı kolaylaştıracak.