ELİT OKUL

Güzellik sektörü, çağın en fazla gelişen sektörlerin başında gelmektedir. Talebin yoğun olduğu bu alanda çalışacak nitelikli güzellik uzmanına gereksinim de yoğundur.

ELİT AKADEMİ, Türkiye’nin en başarılı özel estetisyenlik kursuna sahip merkezlerinden biridir. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı açılan Özel ELİT Estetisyenlik Meslek Edindirme Kursu, çeyrek asrı aşan süredir profesyonel okul hizmeti vermektedir.

ELİT, kursiyerlerine sektör genelinde yüksek standartlarda estetisyenlik eğitimleri sağlar ve kaliteden asla ödün vermez. Kursiyerler, eğitimleri süresince teknolojinin son ürünü olan makineleri kullanır ve ELİT’in güzellik salonlarında cilt bakım ve tedavilerinde yararlandığı ürünlerle eğitim alır.

Ülke genelinde en önde gelen güzellik salonu sahipleri ELİT mezunu olup, sektörün en aranan çalışan profili ELİT mezunları tarafından çizilmektedir. Sertifikalı kursların yanında kişiler ve kurumlara master eğitimler ve seminerler de düzenleyen ELİT’in profesyonelliği ve başarıları Türkiye ve dünya çapında güzellik sektörü tarafından kabul edilmektedir.

Kursiyerlerimiz, başta Aynur Öztürk gelmek üzere yurtiçi ve yurtdışı deneyimleriyle sektörde marka olmuş uzman eğitmenler tarafından verilen ayrıcalıklı eğitimlerle yetiştirilmekte ve meslek yaşamlarına da bir adım önde başlamaktadır.

ELİT’in tüm eğitim programları, Milli Eğitim Bakanlığı’nca onaylanmış, uluslararası geçerliliği olan saygın MEB sertifikası ile akredite edilmiştir.