GETİR KAZAN KAMPANYASI

ELİT’ten kazanma fırsatı!
Arkadaşınızı getirin; hem siz, hem de arkadaşınız kazansın…

Hem sizin güzellik bütçenize katkıda bulunmak, hem de ELİT’in kaliteli hizmet çeşitliliğini sevdiklerinize de sunmak için yepyeni bir kampanya tasarladık. Siz arkadaşlarınız, meslektaşlarınız, komşunuz ya da akrabalarınızın ELİT müşterisi olmalarını sağlayın, biz de size % 10 ELİT hediye kredisi ile teşekkür edelim.

1 Şubat 2015 tarihine kadar geçerli olan Kampanya çerçevesinde getirdiğiniz her kişi için bir hediye kredisi kazanın. Örneğin ELİT Ailesi’ne 5 kişi kazandırın, 5 hediye kredisi sizin olsun. Bu, sizin 100 TL değerinde ücretsiz hizmet alabilmeniz anlamına gelir.
ELİT Ailesi’ne yeni katılanlar da “Hoş geldiniz!” armağanı olarak, alacakları ilk hizmet bedelinden yüzde 10 indirim kazansın.

HEMEN BİLDİRİN

Arkadaş/arkadaşlarınızın adı-soyadı, telefon numarası ve e-posta adreslerini kayda geçirelim.
Tel: (0312) 428 13 09 – e-posta: info@elitestetisyenlik.com

KAMPANYA KURALLARI

Getir-Kazan!” Kampanyası, HİZMETLERİMİZden yararlanan mevcut ELİT müşterileri ile onların getireceği yeni müşterilere yönelik tasarlanmıştır. Kampanya kuralları ve kullanım koşulları şöyle işleyecektir:

- Arkadaşını öneren kişi ELİT’in mevcut müşterisi olmak zorundadır. Kampanya tarihinden önce hizmet almış ve müşteriler ve hizmet için randevu kaydı yaptırmış olan müşteriler bu kampanyadan faydalanabilecektir.
- ELİT müşterisinin arkadaşını kaydettirmesinin ardından yeni müşterinin e-posta adresine randevu davetiyesi gönderilir.
- Davet edilen yeni müşterinin ELİT’den ilk hizmeti almasının ardından kampanya koşulları işlemeye başlar.
- Kişi başı hediye kredisi hakkının mevcut müşteriye (öneren) uygulanabilmesi için, yeni müşteri/müşterilerin ELİT’den hizmet almış olması gerekmektedir.
- Öneriyle gelmiş yeni müşteri, sadece ilk alacağı hizmetten ve bir kez indirim hakkı kazanabilir.
- Yeni müşteri de ilk hizmetten sonra, “öneren” statüsünde getireceği yeni müşteriler için ELİT hediye kredisi kazanma hakkını elde eder.
- Bu kampanya başka kampanyalarla veya indirim ve özel tekliflerle birlikte kullanılamaz, birleştirilemez. Kazanılan hediye kredisi ve indirim bedelleri nakit veya benzeri şekilde tahsil edilemez.
- ELİT hediye kredisi bedeli, nakit olarak ödenmez. Müşterinin alacağı hizmetten düşülür.
- ELİT hediye kredisi bedelleri, hizmet karşılığı biriktirilerek harcanabilir.
- Kampanya 1 Şubat 2015 tarihine kadar süreli olup, belirtilen kampanya dönemleri dışında öneren kişiler kampanya ödüllerinden yararlanamazlar.
- ELİT, kampanya dâhilinde herhangi bir kötü niyetli girişim tespit etmesi halinde kampanya hediye ödüllerini iptal etme hakkına sahiptir.
- Kampanya süresini uzatma hakkı ELİT’e aittir.