İŞ İMKANLARI

Dinamik bir ortamda çalışmayı hedefliyor ve kariyerinize ilk adımı güzellik sektörünün öncü kurumu ELİT’de atmak ya da kariyerinize ELİT’de devam emek istiyorsanız…
ELİT bünyesinde niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir. ELİT’de tüm başvurular gizli tutulur.

GİZLİLİK POLİTİKASI

ELİT’in Gizlilik Politikası, kullandığı ürünler ve verdiği hizmetlere ilişkin geçmiş bilgiler de dâhil topladığı kişisel bilgilerinizi nasıl değerlendireceğine ilişkin hususları kapsar.
Adınız-Soyadınız, adresiniz, e-posta adresinin, telefon numaranız, aldığınız/alacağınız hizmet /hizmetlerin kaliteli yürütülmesi için alınan kişisel bilgileriniz, özel bilgi olarak tanımlanır ve başka kişi ya da kurumlara açık değildir.

BİLGİ TOPLAMA VE KULLANMA

ELİT; ürünlerinden veya hizmetlerinden yararlandığınızda, web sitesini ziyaret ettiğinizde ve yeni bir hizmet için kayıt yaptırdığınız sırada istediği isim-soy isim, adres, telefon, iş vb. kişisel bilgilerinizi ürün ve hizmetlerin duyurulması, taleplerinizin yerine getirilmesi, hizmetlerin geliştirilmesinde sizinle iletişime geçmek için kullanır.

BİLGİ PAYLAŞIMI VE AÇIKLAMA

ELİT’in kişisel bilgilerinizin paylaşımı ve açıklanmasına dair getirdiği gizlilik hükümleri; yasadışı faaliyetler, dolandırıcılık, herhangi bir kişinin fiziksel güvenliğini tehdit gibi cezai işlem gerektiren hususlarda geçerli değildir.
Biz, yürürlükteki yasalar gereği hizmet merkezlerimizin kullanım koşullarını ihlal veya potansiyel tehdit içeren durumlarda, ilgili kurum ve kuruluşlarla bilgi paylaşımının gerekli olduğuna inanıyoruz.
Ayrıca kişisel bilgileriniz, ELİT AKADEMİ’in başka bir kişi/şirket tarafından satın alınması ya da şirket ile birleşmesi halinde kişi/şirkete aktarılır. Bilgileriniz, farklı bir gizlilik politikası hükümlerine tabi hale gelir. ELİT, bu durum hakkında sizi öncelikle bilgilendirecektir.

GİZLİLİK POLİTİKASINDA DEĞİŞİKLİKLER

ELİT, gizlilik politikasını güncelleyebilir. Bu durum, e-posta adresinize gönderilecek bildirim ya da sitemize konulacak haberle sizlere duyurulur.

Sorularınız veya önerileriniz için e-posta ya da telefon aracılığıyla lütfen bize ulaşın.
Tel: (0312) 428 13 09
e-posta: info@elitestetisyenlik.com