KALICI MAKYAJ KURSU

Sizin için özel, uzman ve yaratıcı bir kurs: Kalıcı makyaj

Kısa sürede uzmanlaşıp kariyer yaparak evinizden bile yürütebileceğiniz bir mesleğiniz olsun istemez misiniz? ELİT; size özel, uzman ve yaratıcı bir program sunuyor. Kaş, dudak, göz tasarımlarıyla doğrudan insan yüzüne attıkları imzalarla marka olan tek isim; Aynur Öztürk'den Kalıcı Makyaj Kursu.

Bu kurs, güzellik sektöründe talebe göre iş arayan değil, yaptığınız işe göre “aranan uzman isim” olarak yerinizi almanızı sağlayacak, hatta küçük yatırımlarla kendi işinizi kurmanızı kolaylaştıracak.

Size yeni bir kapı açacak Kalıcı Makyaj Kursu için kayıtlar başlamıştır.

Kişiye özel Elit bir teklif…

Klinik hizmetlerinin kalite ve çeşitliliğinin yanında düzenlediği kursların amaç, hedef ve içerikleriyle de isim yapan ELİT’in, size özel bir teklifi daha var: Birebir eğitimle Kalıcı Makyaj Kursu.

Uygulamalı planlanan kalıcı makyaj eğitimi, kişiye özel veya 4 kişilik sınıflarda verilecektir. Birebir gerçekleştirilecek eğitimle, kalıcı makyajın tüm tekniklerini ve püf noktalarını öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Kariyer yapmanızı ya da kariyerinize bir basamak daha eklemenizi ve mesleki yeterliliğinizi artırmanızı sağlayacak bu fırsatı değerlendirin.

Birebir ya da 4 kişilik gruplar halinde kaş-dudak tasarım ve kontürü, göz bölgesi eyeliner ve deep liner uygulamalarını; yeni teknikler ve cihazlar, renk eğitimleri, uygulama sonrası çıkabilecek sorunlar gibi kapsamlı bir eğitim programının uygulanacağı Kalıcı Makyaj Kursu için kayıtlarımız başlamıştır.

Birebir kurslarımızda gün ve saat, kişiye özel ayarlanacaktır. Kendi katılımcı gruplarınızı da oluşturabilirsiniz.

KALICI MAKYAJ KURS PROGRAMI

Kurs süresi 102 saat

Bilgi edinmek ve başvurularınız için:

T.C. MEB Ankara Özel Elit Life Akademi Meslek Edindirme Kursu
Merkez: Söğütözü Mah. 2178 Sk. No:2/7 Çankaya / ANKARA
e-posta: info@elitestetisyenlik.com
Telefon: (0312) 428 13 09

Şube: Menekşe 1. Cad. No:5/8 Kızılay/ ANKARA
Telefon: (0312) 229 43 67 / 229 43 77