MAKYAJ BOYANMAK DEĞİL BİR SANATTIR!


MAKYAJ SANATÇILARININ İMZASIYLA ELİT’DE MAKYAJ HARİKA BİR DENEYİME DÖNÜŞÜR…

Genel tanımıyla makyaj, kozmetik dünyasının tüm imkânlarından yararlanarak var olan fiziki görüntüyü daha çekici ve cazip hale getirmek veya bazı kusurları kapatmak ya da sahne sanatları gibi alanlarda abartılı bir görüntüye bürünmek amacı ile yapılan kozmetik işlemdir.
Makyajın, boya malzemelerinin aşırı kullanılarak doğal görüntünün kamufle edilmesi olduğu düşünülür. Oysa makyaj; doğal görüntüyü gizlemek için değil ön plana çıkarmak, beğenilen noktaları vurgulamak, beğenilmeyen noktaları gölgelerle gizlemek, genel görüntüyü daha çekici ve cazip hale getirmek için yapılmalıdır. Zira makyaj, boyanmak değil bir sanattır.
Ve ELİT’de makyaj, engin düşleme yeteneğine sahip doğru eller tarafından sanat ve tekniğin muhteşem buluşması olarak sergilenmekle kalmayıp aynı zamanda kendinizi ve güzelliğinizi yeniden tanıyacağınız harika bir deneyime dönüşür.
ELİT’in kurumsal kimliğine imzasını atmış makyaj sanatçılarının deneyimli, yaratıcı, modern ve ayrıcalıklı makyaj uygulamalarıyla güzelliğinizi ortaya çıkarın!
Makyajın yüzünüzde yaratacağı sihirli değişimi görmek için RANDEVU ALIN!!

ELİT MAKYAJ HİZMETLERİ


.Günlük makyaj
.Gece makyajı
.Sahne makyajı
.Kamuflaj
.Gizli makyaj
.Defile makyajı
.Sinema-TV makyajı
.Porselen makyaj
.Vücut makyajı
.Gelin ve özel günler makyajı


SİNEMA-TV MAKYAJI

Makyajın belki de icracısı açısından en zor olanı sinema sektöründe kullanılan, farklı görsellikte kişilikler yaratılması amacıyla uygulanan makyajdır. Burada kullanılan malzemelerden, uygulanan tekniğe kadar tam anlamıyla bir sanat icra edilmektedir. Makyaj tamamlandığında aktris ya da aktörün tanınması neredeyse imkânsız hale gelir.

PORSELEN MAKYAJ

Genel olarak tamamen profesyonel amaçlarla gerçekleştirilen porselen makyaj, sıradan günlük yaşamda elde etmek istediğiniz renkli, canlı ve doğal duruştan ziyade biraz daha soğuk ve mat bir görünüm sağlar. Yüz, özellikle fotoğraf, film ve video çekimleri için daha uygun bir hale gelir.
Porselen makyajın yapılmasında, çok ciddi cilt problemleri yoksa kullanılması önerilmeyen kuvvetli kapatıcı etkiye sahip kozmetiklerden yararlanılır. Gerek makyajın gerekse kullanılan kozmetiklerin özelliği nedeniyle porselen makyajın, profesyonel eller tarafından yapılması önemlidir.

VÜCUT MAKYAJI

Pürüzsüz, parlak ve göz alıcı… Ünlü sanatçıların ve mankenlerin nasıl öylesine güzel bir vücut tenine sahip olabildiklerini merak mı ediyorsunuz? Muhteşem görüntünün önemli bir sırrı da bilinçli bir şekilde yapılan vücut makyajı. Sadece bacaklara özel üretilen fondötenler, kapatıcılar sayesinde bakımla giderilemeyen kusurlardan saniyeler içinde kurtulmak ve vücuda tamamen kusursuz bir görünüm vermek olası.
Siz de kusurlarınızı gizleyebilir, dilediğiniz giysiyi rahatça giyebilirsiniz!

GELİN VE ÖZEL GÜN MAKYAJI

Nişan, düğün, mezuniyet balosu, davetler… Özel günleriniz için profesyonel makyaj sanatçıları tarafından hazırlanmak, ortaya hayranlık uyandırıcı görüntüler çıkarmak, özel günlerinizin daha özel ve güzel olsun istemez misiniz?


ELİT SÜRPRİZ! ÜCRETSİZ DENEME PAKETİ


Verdiği hizmetler ve eğitimlerle sektörde marka olan ELİT’in, “Özel Günler Makyaj Paketi” hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen arayın! Sürpriz görüntülerle karşılaşmamak için 120 TL değerindeki deneme makyajını ücretsiz yaptırmak için RANDEVU ALIN!!