EPİLASYONDA ELİT FARKI!

Epilasyon, vücudun çeşitli bölgelerindeki istenmeyen tüylerin yok edilmesine yönelik uygulanan yöntemler zinciridir. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak bu yöntemlere her gün yenileri eklenmektedir.

ELİT, teknolojinin son harikası LEDA EPİ Tarama epilasyon cihazıyla, Ankara’da epilasyonda fark yaratmayı hedeflemektedir. Hız, konfor ve maksimum sonuçlar; Ankara’da biri ELİT olmak üzere sadece iki yerde bulunan bu cihazın başlıca değişmezleridir. Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi FDA onaylı bu cihaz, mevcutlardan en az 3 kat hızlı çalışmakta ve tüm cilt tipleri için farklı program ayarıyla çok hızlı epilasyon olanağı sağlamaktadır.

TARAMA VE ÜTÜLEME

LEDA EPİ ile yapılan epilasyon, cihazın sahip olduğu 50x12 mm spot büyüklüğü ve eşsiz hız teknolojisi nedeniyle tarama ve ütüleme esasına dayanmaktadır. Büyük spot başlığı; hızlı, homojen ve yüksek penetrasyon (içine işleme) derinliği ile epilasyon olanağı sunar. Küçük spot başlığıyla da gizli alanlarda mükemmel bir uygulama seçeneği sunar.

NASIL ÇALIŞIR?

Uygulama sırasında yapılan seri atışlarla kıl folekülü yavaş yavaş ısıtılır ve cilt, aynı oranda soğur. Nedeni, belli bir bölgeye enerjiyi bir kerede vermek yerine düşük enerjinin epilasyon yapılacak bölgeye üst üste gönderilmesi esasına dayanmaktadır. Cilt yüzeyine yapılan seri atışlar sayesinde, uygulama yapılan kişi daha çok masaj yapılıyormuş gibi hisseder. Tarama ve ütüleme yöntemi, bu nedenle kişiye konforlu bir epilasyon uygulaması olanağı sağlar.

SİZİ NELER BEKLİYOR?

ELİT salonlarını ilk ziyaretinizde, size en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmek için uzmanımız tarafından yöneltilecek sorulara karşılık vermeye hazır olun! Uzmanımız sağlık geçmişiniz, kullandığınız ve halen kullanmakta olduğunuz ilaçlar, özel günleriniz gibi konularda pek çok soru yöneltecektir.

Talep ettiğiniz hizmetle ilgili doğru ve olası uygulama-bakım planları bu bilgiler ışığında hazırlanacaktır. Hizmete ilişkin tarihler, bir plan üzerinde anlaştıktan sonra belirlenecektir.

EPİLASYON İÇİN HAZIR MISINIZ?

Uygulamanın etkinliği ve yan etkilerinin minimum düzeye indirilmesi için bazı hususlara dikkat edilmesi çok önemlidir:

•Cildin güneş veya solaryumdan bronzlaşmamış olması gerekir.
•Kıllara sarartma, boyama gibi işlemler uygulanmamalıdır.
•Bölgelerdeki kılların son üç hafta içinde ağda, cımbız gibi işlemler yapılmamalıdır.
•Son üç hafta içinde kimyasal peeling yapılmamış olmalıdır.
•Cildin makyaj, krem gibi uygulamalardan temizlenmiş olması gerekmektedir.
•Düzenli kullanılan ilaçların mutlaka seansdan önce bildirilmesi gerekmektedir

BAYANLAR İÇİN

» Tüm Bacak » Alt Bacak » Üst Bacak » Tüm Kol » Yarım Kol » Koltuk Altı » Genital » Bikini » Karın » Tüm Yüz » Çene » Dudak Üstü » Yanak » Kaş Üstü » Kaş Arası » Alın » Boyun » Ense » Ayak Üstü

ERKEKLER İÇİN

» Sakal Üstü (Elmacık) » Boyun (Sakal Altı) » Kaş Üstü » Koltuk Altı » Omuzlar » Yarım Sırt » Tüm Sırt » Ense

RANDEVU ALMAK İÇİN

HEMEN ARAYIN! (0312) 231 15 87