RANDEVU POLİTİKASI

ELİT’de tüm salon hizmetlerinden randevu ile yararlanılabilir. ELİT’in randevu politikası, size daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için geliştirilmiştir.
Kaliteli hizmet için randevu saatlerine uymak çok önemlidir. Tüm randevular, en az 24 saat öncesinden bildirerek iptal edilebilir. Bu nedenle randevunuzu iptal edecekseniz; lütfen en az 24 saat önce haber veriniz. Randevu iptalinde 24 saat sınırını aşmanız durumunda hizmet bedelinin yarısı tahsil edilecektir.
ELİT için tüm müşterilerinin zamanı çok önemlidir. Hizmetlerin zamanında verilebilmesi için “10 Dakika” sınırlaması konulmuştur. Randevunuza 10 dakikadan fazla geç gelmeniz durumunda, alacağınız hizmetin aynı gün daha ileri bir saat veya başka bir güne ertelenmek zorunda kalınabileceğini unutmayınız.
Gerekli form doldurulması, soruların yanıtlanması için ilk randevu için en az 15 dakika; sonraki randevular için de hazırlık süresi dikkate alınarak en az 5 dakika önce gelinmesi gerekmektedir.
ELİT’in hizmet kalitesinin temelinde müşteri memnuniyeti vardır. Bu nedenle ELİT, diğer müşterilerinin haklarını korumak ve güvenliğini sağlamak açısından kaba ve saldırgan davranışlı, kötü niyetli kişilerin randevu taleplerini reddetme hakkını saklı tutar.